Bugun...


VEKİL KAPLAN’DAN ÇORLU TSO’YA ZİYARET
İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan; İl Başkanı Sertaç Alkaya, İlçe Başkanı M. İlker Atasever ve beraberindeki heyet ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO)’nı ziyaret etti.

VEKİL KAPLAN’DAN ÇORLU TSO’YA ZİYARET
+ -

Ziyarette Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Ersoy, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Kaya Kumyol, Yönetim Kurulu Üyeleri Haşim Yiğit, Zeynel Yurtseven ve Cem Tunalı hazır bulundu.

Ziyarette ülkenin ve bölgenin en önemli ticaret ve sanayi odalarından biri olduğunu ifade eden İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan; “Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Yapılan bu çalışmalarla hem bölgemize hem de Çorlu’ya ekonomik ve sosyal anlamda büyük katkılar sağladığına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çorlu büyük bir sanayi kentidir. Üyelerimizin yararına olacak çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz devam ediyor. Çorlu ve bölgemiz için yaptığımız çalışmalarda siyasi partilerin desteğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Çorlu ve bölgemiz için projelerimiz var. Bunları hayata geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Ayrıca Çorlu’nun il olması hususundaki  taleplerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı  İzzet Volkan’a  İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan’dan destek geldi.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI