Bugun...


STEP AEROBİK KURSU AÇILIYOR
Step aerobik kursu Velimeşe mahallesinde ki bayanlardan gelen yoğun istek üzerine Velimeşe mahallesinde de açılıyor.

STEP AEROBİK KURSU AÇILIYOR
+ -

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde Ergene Belediyesi tarafından ücretsiz düzenlenen step aerobik kursu Velimeşe mahallesinde ki bayanlardan gelen yoğun istek üzerine Velimeşe mahallesinde de açılıyor.

Birçok branşta Ergene halkına ücretsiz bir şekilde kurslar açan Ergene Belediyesinin kurslarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Hafta içinde Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde bayanlar için verilen step aerobik kursunda eğlenceyi sporla buluşturan kursa Velimeşe mahallemizde bulunan bayanlardan gelen yoğun istek üzerine Ergene Belediyesi step aerobik kursunu Velimeşe mahallesinde de açıyor.

Kayıtların alınmaya başlandığı bilgisi verilirken Velimeşe mahallesinde açılacak olan step aerobik kursuna kayıt yaptırmak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kapalı Spor salonuna müracaat etmeleri gerektiği belirtildi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Sevgi Kenti Ergene’miz de vatandaşlarımıza birçok alanda ücretsiz kurslar düzenliyoruz. Bu kurslarımızdan da biri olan step aerobik kursumuz da Ergene Belediyesi Kültür Merkezimizde devam ediyor. Velimeşe mahallemizde ki bayanlarımızdan gelen yoğun istek üzerine şimdi de bu kursumuzu Velimeşe mahallemizde açacağız dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI