ŞEKİLLİ SEMBOLLER NASIL YAPILIR? DEĞİŞİK YAZI TİPLERİ NELERDİR?

ŞEKİLLİ SEMBOLLER NASIL YAPILIR? DEĞİŞİK YAZI TİPLERİ NELERDİR?


Dönemin teknolojisiyle beraber hayatımıza giren şekilli semboller 2022'ye gireceğimiz bu son günlerde de devam ediyor.

Sosyal medyanın atası olan MSN ile hayatımıza giren şekilli semboller ve Değişik yazı tipleri günümüzde hala popülerliğini koruyor. 2021 yılı içinde yapılan araştırmalara göre, şekilli sembollerin kullanımı geçtiğimiz yıllara oranla daha fazla arttığı öngörülüyor. Yerli bir anket şirketinin paylaştığı verilere göre, Türkiye'de en çok sonsuzluk işaretinin kullanıldığı belirtildi.

Vatandaşlar genelde arama motorları üzerinden şekilli semboller ile değişik yazı tipleri diye aradıklarını ve çıkan adreslerin ise yanıltıcı olduğunu ifade etti. Sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda Cepkolik.com sitesini uygun gördük. Tamamen kopyala yapıştır özelliği ve ücretsiz avantajı ile hizmet veren site yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanıyor. Metinlerinizi süsleyebileceğiniz yada girdiğiniz uygulamalar üzerinden nickinizi öne çıkarmanız için kaçınılmaz bir fırsat.

Bir diğer başlık altında ise sizi ve firmanızı öne çıkaracak olan değişik yazı tipleri. Firma kimliğinizi oluşturmak için öncelikle herkesten farklı değişik bir yazı karakterine sahip olmanız gerekmektedir. cepkolik.com sayesinde ise farklı ve değişik yazı tiplerini öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken burada ki adrese tıklamak.


Tarih: 21.12.2021 18:57