Bugun...


ÇORLU'DA ŞEHİR İÇİNDE RADAR UYGULAMASI BAŞLIYOR!

ÇORLU'DA ŞEHİR İÇİNDE RADAR UYGULAMASI BAŞLIYOR!
+ -

Tekirdağ'da trafik Denetleme Büro amirliği ekipleri hız limitine uymayan sürücülere yönelik radar uygulaması başlattı.

ÇORLU VE ÇERKEZKÖY'DE RADAR UYGULAMASI BAŞLIYOR
Karayolu ve şehir merkezinde meydana gelen trafik kazalarını en aza indirmek ve sürücüleri kurallara uymaya teşvik etmek amacıyla Çorlu ve Çerkezköy'de radar uygulaması başlattı.

BELİRLİ GÜNLERDE AKTİF OLACAK
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda radar uygulamasının belirlenen gün ve saatlerde uygulanmaya devam edeceği belirtilirken;

"Çerkezköy ve Çorlu Şehir Merkezinde radar uygulaması başladı.
Tekirdağ’ın Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde Sürücülerimizin belirlenen hız limitlerini aşmasını önlemek ve kazaların sık yaşandığı bölgelerde halkımızın can ve mal kaybının önüne geçmek ilkesi ile Çerkezköy ve Çorlu trafik Denetleme Büro amirliği ekiplerince belirli gün ve saatlerde, hız limitlerine uymayan sürücülere yönelik radar uygulamasına başlanılmıştır." ifadeleri kullanıldı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Şeref
09-12-2021 20:00:00

Omurtak caddesinde yapsınlar trafik hiç ilerlemiyor

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI