Bugun...
Advert Advert


YENİ DÖNEM FATURA MÜJDESİ!
Gündem maddesi olarak kabul edildi.

YENİ DÖNEM FATURA MÜJDESİ!
+ -
Advert

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Kurulu’nda su borcu olanlara taksitle ödeme imkânı sağlandı.


Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in imzası ile ilave gündem maddesi olarak su hizmet tarife değişikliği ve su borcu olanlara taksitlendirme olanağı istendi.

                Önerge ile TESKİ’ye su borcu olan abonelerin borçlarını 6 taksite kadar taksitlendirme imkanı sağlanacak. TESKİ Genel Müdürlüğü’ne 30 Haziran 2020 tarihi itibariyle borcu bulunan abonelerin borçlarının 6 aya kadar taksitlendirilmesi hususu, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda oybirliği ile kabul edildi.

                Öte yandan, su faturalarına yansıyan kademe birimlerinin değiştirilmesi ve iyileştirilmesi hususu da oybirliği ile kabul edildi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI