Bugun...
Advert Advert


VEKİL AYGUN’DAN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, 31 Mart seçimlerinde yeniden Ergene Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i ziyaret etti.

VEKİL AYGUN’DAN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
+ -

Ergene Belediyesi kurucu başkanı olan ve aynı zamanda 31 Mart seçimlerinde ikinci kez Ergene Belediye Başkanlığı görevine getirilen Başkan Yüksel’i önceki gün Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ziyaret ederek kendisini tebrik etti.

Ergene’de halkın hizmete oy verdiğini belirten Vekil Özcan, “Yeni kurulan bir ilçe olmasına rağmen Ergene Belediyesi Başkanımız Rasim Yüksel ile büyük hizmetler gördü. Ülkemizde bir çok ilçede olmayan hizmetler Ergenemizde var. Ben yeni dönemde de bu hizmetlerin katlanarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Bu güzel düşüncelerinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’e teşekkürlerini ileten Başkan Yüksel, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürütmüş olduğumuz insan odaklı çalışmalarımız bu dönemde de devam edecek. Amacı sadece Ergene halkına hizmet eden bir Belediye olan Ergene Belediyesi yeni döneminde de bu anlayışın dışına çıkmayacaktır” dedi.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI