Bugun...
Advert Advert


UYSALCAN'DAN DOBRUCALI'YA ZİYARET
CHP Çorlu Belediye Başkan aday adayı Müjdat Uysalcan Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Dobrucalı`ya ziyarette bulundu.

UYSALCAN'DAN DOBRUCALI'YA ZİYARET
+ -
Reklam

Çorlu`muzun finans kaynakları yine Çorlu`muzda kalmalıdır

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifinin en eski şirketlerinden biri olan Uysal Otomotivinde yönetim kurulu başkanı olan Müjdat Uysalcan ilk ziyaretini kendi kalesinde gerçekleştirdi. Kooperatif Başkanı Zeki Dobrucalı gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken kooperatif yönetim kuruluda tam kadro hazır bulundu. Uysalcan uzun yıllardır esnaflık yaptığı Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifinin Türkiye`nin orta ölçekli sanayi birliktelikleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu belirtirken bu birlikteliğin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Uysalcan ayrıca; “Ekonomik anlamda zor bir süreç geçirdiğimiz ülkemizde özellikle üretim yapan, ekonomiyi ayakta tutmaya çalışan küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin varlığını devam ettirebiliyor olması önem arz etmektedir. Yerel anlamda da birçok büyük sanayi kuruluşunun bölgemizde ki varlığı ortaya konduğunda Çorlu`muzun finans kaynakları yine Çorlu`muzda kalmalıdır. Çorlu Yeni Sanayi Sitemizde büyük sanayi kuruluşlarına imalat ve yedek parça anlamında hizmet veren birçok işletme yer almaktadır. Çorlu Belediye Başkan aday adayı olarak çıktığım bu yolda kooperatifimiz bünyesinde yer alan bini aşkın işletmeninde manevi desteği ile hem ilçemize hem de kooperatifimize layık olmaya çalışacağım” ifadelerine yer verdi.

Müjdat Uysalcan kardeşimize başarılar diliyorum

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Dobrucalı ise Uysalcan ailesinin kooperatifin en eski ortaklarından biri olduğuna vurgu yaparken; Kooperatifimiz bünyesinde çalışmalarına devam eden bir firmanın genç işletmecisinin Çorlu Belediye Başkan adaylığı için yer alması bizleri de memnun etmektedir. Müjdat Uysalcan kardeşimize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirilirken Müjdat Uysalcan ziyaretin anısına Zeki Dobrucalı`ya Atatürk portresi takdim etti.  
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI