Bugun...
Advert Advert


TESKİ'DEN TAKSİT AÇIKLAMASI GELDİ
Herkes başvuru yapabilecek.

TESKİ'DEN TAKSİT AÇIKLAMASI GELDİ
+ -
Advert

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) ödeme güçlüğü çeken abonelerin borçlarını 6 taksitle ödeme imkanı sunduklarını duyurdu. Borcunu taksitlendirmek isteyen aboneler, bulundukları ilçedeki TESKİ Şube Müdürlüklerine başvurması gerekiyor.

TESKİ’den yapılan açıklamada, ödeme güçlüğü çeken abonelerin borçlarını taksitle ödeme imkanı getirildiği belirtildi.

Açıklamada, “Su faturalarını ödeme güçlüğü çeken abonelerimize borçlarını taksitle ödeme imkanı getirilmiştir. 13 Temmuz 2020 tarihli TESKİ Olağan Genel Kurul Toplantısında alınan 2020/17 numaralı kararla; 30 Haziran 2020 tarihi itibarıyla borcu bulunan abonelerin borçlarının 6 aya kadar taksitlendirme yapılmasına, ilk başvuru tarihinin 27 Temmuz 2020 olarak ve son başvuru tarihinin 31 Ağustos 2020 olarak belirlenmesine, üst üste 2 taksit ödemeyen abonelerin taksitlendirmesinin iptal edilmesine karar verilmiştir.” denildi.

Bu imkandan yararlanmak isteyen aboneler, bulundukları ilçedeki TESKİ Şube Müdürlüğüne bizzat başvuruda bulunması gerekiyor. Son başvurdu tarihi 31 Ağustos 2020 olduğu bildirildi.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI