Bugun...
Advert Advert


TESKİ ABONELERİNE HALA YÜKSEK FATURA GÖNDERİYOR
Artık bu kadarıda fazla oldu!

TESKİ ABONELERİNE HALA YÜKSEK FATURA GÖNDERİYOR
+ -
Advert

TESKİ abonelerine hala yüksek fatura göndermeye devam ediyor.

İçerisinde bulunduğumuz yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla geçen ay TESKİ tarafından su sayaçları okunmaya başlanmış ve abonelerine yüksek fatura göndermişti. Yaptığımız haberler sonrasında gerek TESKİ gerekse Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından açıklama yapılarak, su faturalarının pandemi döneminde okunmadığını ifade edip Haziran ayından sonra faturaların normal geleceğini ifade etmişti. Fakat Temmuz ayının ilk günlerinde okunan su faturaları yine yüksek rakamlarla yazıldı. Faturaları gören vatandaşlar sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşarak şaşkınlıklarını dile getirdi.

Yaklaşık 5 aydır evde olmadığını belirten vatandaş, her ay 90-100 TL fatura ödediğini geçen ay 350 TL civarında faturanın geldiğini ve bu ay ise 246 TL geldiğini iddia etti.

Kadir Albayrak ve TESKİ'nin bu konu hakkında artık birşeyler yapmasını belirten vatandaşlar: " Yazıktır günahtır kardeşim. Biz bu paraları yoldan toplamıyoruz. Her ay yüksek fatura ödemekten biz bıktık onlar göndermekten bıkmadılar" sözleri ile tepkilerini dile getirdi. 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI