Bugun...
Advert Advert


TEKİRDAĞ'DA KORONAVİRÜS YOĞUNLUĞU

TEKİRDAĞ'DA KORONAVİRÜS YOĞUNLUĞU
+ -
Advert
 
Sağlık Bakanlığı tarafından Tekirdağ'da hangi ilçe ve hangi mahallelerde korona vakalarının yoğun olduğu açıklandı.
 
Gundemtekirdag.com'un haberine göre, Corona virüsüyle mücadele kapsamında hizmete sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ilçe ilçe corona virüsü yoğunluk durumlarını gösteriyor. Tekirdağ'ın tüm ilçelerindeki corona virüs yoğunluk haritasında vaka yoğunluklarını da görebiliyor. İşte, corona Tekirdağ risk ve yoğunluk durumu ve ilçe ilçe corona virüs risk haritası...
 
GENELE YAYILAN YÜKSEK RİSKLİ BÖLGE BULUNMUYOR
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinin bazı bölgelerinde riskli bölgeler bulunurken, Tekirdağ'ın diğer ilçelerinde ilçelerin geneline yayılan yüksek riskli bölge bulunmadığı görülüyor.
 
ÇORLU'DA KORONA VAKALARI DAHA YOĞUN GÖZÜKÜYOR
 
17 Haziran Çarşamba günü itibariyle Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan Hayat Eve Sığar uygulamasından elde edilen sonuçlara göre; Çorlu'da korona vaka yoğunluk durumunun diğer ilçelere göre daha fazla olduğu görüldü.

Çorlu'da bazı bölgelerde vakaları yoğunlaştığı ve riskli bölgeler oluştuğu görülüyor.

SÜLEYMANPAŞA'DA CORONA DURUMU
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde geçtiğimiz haftalara nazaran vakalarda azalma olduğu gözlenirken, yüksek riskli bölge bulunmuyor.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde sadece küçük bir bölgede yoğunlaşma görülürken, ilçenin genelinde riskli bölge bulunmuyor.

Tekira AVM civarı, Aydoğdu mahallesi, Çınarlı mahallesi gibi bölglelerde yüksek riskli bölge bulunmazken, bazı bölgelerde vakaların oluşturduğu düşük riskli bölgelerin oluştuğu görülüyor.

Kumbağ mahallesinde bazı bölgelerde vakaların olduğu görülürken, vakaların  mahallenin tamamına yayılmadığı görülüyor.

 

MALKARA'DA CORONA VAKA DURUMU
Malkara'da covid-19 vakalarının çok az olduğu görülürken, ilçede riskli bölge bulunmuyor.

 

MARMARA EREĞLİSİ COVİD DURUMU
Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde de yoğun corona vakası görülmezken, ilçede riskli bölge bulunmuyor.

 

MURATLI'DA COVİD-19 YOĞUNLUK DURUMU
Muratlı'da sadece bir bölgede corona virüs vakalarının görüldüğü, vakaların da genele yayılmadığı görülüyor. 

HAYRABOLU'DA DA RİSKLİ BÖLGE BULUNMUYOR
Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde de genele yayılan bir korona vaka yoğunluğu görülmezken, ilçede riskli bölge bulunmuyor.

KAPAKLI GÜNCEL COVİD-19 YOĞUNLUĞU
Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde bazı mahalle ve sokaklarda vakaların olduğu görülürken, vakaların yoğun olduğu riskli bölgelerin genele yayılmadığı görülüyor.

Kapaklı'nın bazı bölgelerinde riskli bölgeler oluştuğu görülürken, vakaların Kapaklı ilçe geneline yayılmadığı görülüyor.

 

ŞARKÖY'DE CORONA RİSKİ VAR MI?
Şarköy'de yüksek riskli bölge bulunmazken, corona vakalarının genele yayılmadığı görülüyor.

 

ÇORLU GÜNCEL CORONA VAKA DURUMU?
Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan Hayat Eve Sığar uygulamasından elde edilen sonuçlara göre Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 17 Haziran Çarşamba günü elde edilen sonuçlara göre  bazı bölgelerde corona vakalarında yoğunluk gözlenirken, bazı bölgelerde de riskli bölge bulunmadığı gözleniyor.

Çorlu'da bazı bölgelerde korona vakalarında yoğunlaştığı ve riskli alanlar oluşturduğu görülüyor.

Çorlu'da bazı mahallelerde COVID-19 vakalarının artış gösterdiği ve riskli bölge olarak adlandırılan kırmızı bölgeler oluşturduğu görülüyor.

ÇERKEZKÖY GÜNCEL KORONA DURUMU
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde COVİD-19 vakalarının geçtiğimiz haftalara göre azalma görülüyor. İlçe genelinde yüksek riskli bölgelerde de azalma olduğu görülüyor.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI