Bugun...
Advert Advert


TEKİRDAĞ TSO HEYETİ’NDEN İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yazıcı, Meclis Başkan Yardımcısı Cavit Yazıcı ve Disiplin Kurulu Başkanı Soner Çizen İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.

TEKİRDAĞ TSO HEYETİ’NDEN İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA’YA ZİYARET
+ -

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Heyeti olarak İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “İstanbul ve Gaziantep Valilik görevleri öncesinde Tekirdağ’da Valilik yapan Ali Yerlikaya üç yıl ilimizde, bölgemizde başarılı işlere imza atmıştır. Sayın Valimizle birlikte Trakya Kalkınma Ajansı gibi birçok kamu kurum ve kuruluşların işbirliği içerisinde yürütülen proje ve platformlarda çalışma şansımız oldu. Görev süresi boyunca iş dünyası temsilcileri olarak bizlere verdiği destekler adına da tekrar teşekkür ediyor, İstanbul Valiliği görevinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gerçekleşen görüşmede ayrıca Tekirdağ’ın ekonomik ve ticari hayatı ile Tekirdağ TSO olarak yürütülen proje ve çalışmalara dair Vali Ali Yerlikaya’ya bilgi aktarılmış olup gündeme ilişkin konuların da görüşülmesinin sonrasında ziyaret sona ermiştir.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI