Bugun...
Advert Advert


TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN KGS SİSTEMİNİ İNCELEDİ
Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Tekirdağ genelinde 11 ilçeye kurulan kamera güvenlik sisteminin (KGS) son halkası olan Marmara Ereğlisi ilçe KGS sistemini inceledi.

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN KGS SİSTEMİNİ İNCELEDİ
+ -

Konuyla alakalı basına da bilgi veren Mustafa Aydın, “KGS sistemleri güvenlik kuvvetleri için son derece etkin bir araç. Burada devreye alınan 39 adet kamera güvenlik sistemi, Tekirdağ’ın huzurlu bir il, halkımızın daha güvende hissettiği bir memleket yapmamız için il genelinde kurulan yaklaşık 1300 kameralık bir güvenlik zincirini son halkasıdır. Bunların bir kısmı şehir giriş çıkış noktalarına konulan PTS (plaka tespit sistemi) olup tamamı il müdürlüğümüzden de izlenmektedir. On bir ilçede devreye alınan bu sistemi ben de eş zamanlı olarak makamımdan izleyebiliyorum. Bu büyük yatırıma ilave olarak önümüzdeki aylarda tespit edilen bazı noktalara ilave kameralar de eklenecektir, bununla ilgili ihale hazırlıklarımız da sürüyor. Bu sistemin memleketimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI