Bugun...
Advert Advert


TAKIM ÇALIŞMASI ÖNEMLİDİR
Ziraat Mühendisi Emrah İlhan , takım çalışmasının önemli olduğunu söyledi.

TAKIM ÇALIŞMASI ÖNEMLİDİR
+ -

Ziraat Mühendisi Emrah İlhan Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinde düzenlenen “Dünden Bugüne Tarım Topluluğu” konulu panele konuşmacı olarak katıldı. İlhan, “ Okul hayatındaki faaliyetlerle çeşitli tecrübeler kazandığım ve bu tecrübelerimin öğrencilik hayatımda ve sonrasında çok işe yaradı.  Özellikle de takım çalışması çok önemlidir” dedi.
Ziraat Mühendisi  Emrah İlhan Ege Üniversitesi konferans salonunda yapılan Dünden Bugüne Tarım Topluluğu toplantısına konuşmacı olarak katıldı. Konuşmacı olarak geldiği okulun öğrencisi olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten İlhan, “ Bugün mezun olduğum okuluma konuşmacı olarak geldiğim için çok mutluyum. 3 yıl Tarım Topluluğu Başkanlık görevini başarı ile yerine getirdim. Bu süreçte burada çok şeyler öğrendim. Başkanlık dönemim boyunca öğrenci arkadaşlarımla yaptığımız faaliyetlerle çeşitli tecrübeler kazandım ve bu tecrübelerimi öğrencilik hayatımdan sonra da çok işe yaradığını belirtmek isterim. Özellikle de takım çalışmasının önemini sizlere söylemek istiyorum. Benim sizlere şunu söylemem gerekiyor. Derslere verdiğiniz  önem kadar sosyal kültürel ve bilimsel etkinliklere de önem vermeniz gerekmektedir”dedi.
KATILIM BELGESİ VERİLDİ
 Panel sonunda Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Eftal Düzyaman, Emrah İlhan’a çok teşekkür ederek, “Bugün bu okuldan mezun olmuş bir öğrencimiz bizlere seminer vermesinden son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Kendisine bundan sonra ki yaşamında başarılar diliyorum. Kendisine katılım belgesini takdim ediyorum”diye konuştu.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI