Bugun...
Advert Advert


STRATEJİK PLAN TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
Ergene Belediyesi, stratejik plan çalışmaları kapsamında dış paydaşların katılımıyla Ulaş Düğün Salonu’nda önceki gün stratejik plan toplantısı yaptı.

STRATEJİK PLAN TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
+ -

5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu uyarınca her seçim döneminden sonraki ilk altı ay içinde Kurumsal Stratejik planın hazırlanarak kabul edilmesi ve bu durumun yasal bir zorunluluk olması nedeniyle Ergene Belediyesi de stratejik plan çalışmalarına devam ediyor. Haziran ayının birinci haftasında Marmaracık Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda stratejik plan toplantısının ilkini gerçekleştiren Ergene Belediyesi önceki gün Ulaş Belediye Düğün Salonu’nda stratejik plan toplantısının ikincisini gerçekleştirdi. Dış paydaşların katıldığı stratejik plan toplantısında karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak yeni projeler ortaya sunuldu.

Ergene'ye değer katacak projeler hazırlandığını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Daha güzel bir Ergene için hep birlikte çalışmaya, yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Ergene'yi birlikte yöneteceğiz sloganıyla çıkmış olduğumuz hizmet yolunda belediyemiz bünyesinde yapılan stratejik plan çalışmaları Ergenemiz için çok büyük önem taşıyor. Ergene için daha neler yapabiliriz konularına açıklık getirerek birim yöneticilerimiz ve vatandaşlarımız ile karşılıklı bilgi alış verişinde bulunarak, Ergene için en iyi hizmetleri yapmak adına gelecek planları yapıyoruz” dedi.

Belediyeler için stratejik planlama rehberi toplantılarına katılmak isteyen tüm vatandaşları Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, toplantılara davet ettiğini de belirtti.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI