Bugun...
Advert Advert


SARIKURT VE EKİBİ ALANI TERK ETTİ
Toplanan vatandaşlar Belediye başkanı Ahmet Sarıkurt'un alanı terk ederek gitmesine tepki gösterdi.

 SARIKURT VE EKİBİ ALANI TERK ETTİ
+ -
Advert

Çorlu ilçesinde, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bando konseri Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un da dahil olduğu tartışma nedeniyle 1 buçuk saat geç başlamasına karşın 10 dakikada sona erdi. Başkan Sarıkurtun alandan çekip gitmesine toplanan kalabalık tepki gösterdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçelerde düzenlenen bando konserleri kapsamında Çorlu'da da Havuzlar Mahallesi'nde bir konser organize edildi. Ancak 14:30’da başlayacağı duyurulan konser yaklaşık 1 buçuk saatlik gecikmenin ardından 15:57’de başladı. Sadece 10 dakika süren konser Çorlu Belediye başkanı Ahmet Sarıkurt’un da dahil olduğu Çorlu Belediyesi yetkilileri ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin tartışması sonucu kısa sürede tamamlandı. 

Tartışma nedeniyle sinirlenen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt beraberinde belediye başkan yardımcıları ve belediye yetkileri ile alanı terk etti. Çorlu’da renkli görüntülere sahne olan 19 Mayıs etkinlikleri yaşanan gerginlik nedeniyle istenmeyen bir biçimde sona erdi.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

AK 47
19-05-2020 23:19:00

havuzlar da konser mi yapılır be kardeşim

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI