Bugun...
Advert Advert


SARAY’DAN TÜYAP FUARI’NA YOĞUN KATILIM
Saray Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 37. Uluslararası İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı’na rekor bir okur kitlesiyle katılım sağladı. Çoğunluğu öğrencilerden oluşan bin kişinin üzerinde bir okuyucu kitlesiyle edebiyat dünyasının kalbine yolculuk eden Saraylılar gün boyu fuarda kitaplarla ve yazarlarla buluştu.

SARAY’DAN TÜYAP FUARI’NA YOĞUN KATILIM
+ -

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban Saray’ın kültürle, sanatla ve edebiyatla büyüyen bir nesil yetiştirmek istediklerini belirterek şu şekilde konuştu: “Göreve geldiğimiz ilk dönemden beri kitap fuarı gezilerimizi her yıl daha da büyüterek sürdürdük. Trakya’daki en büyük katılımı sanıyorum ki Saray olarak biz sağlıyoruz. Bu çocuklarımız kitapların dünyası ile yetişecek. Hepsi pırıl pırıl birer kitap dostu olacak, ufku açılan bu çocuklarımızın tümünün üniversite mezunu olduğunu göreceğiz. Kitaplarla, kültürle büyüyen çocuklarımızın çok iyi yerlere geldiğine tanıklık etmiş kişileriz. Saray’ın çocukları her şeyin en güzeline layıktır. Onları aydınlık bireyler olarak yetiştiren ailelerini ayrıca kutluyorum.”

Saray Belediyesi önümüzdeki yıl da her yıl olduğu gibi Saray halkını kitapların dünyasıyla buluşturmaya devam edecek.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI