Bugun...
Advert Advert


REYAP HASTANESİ GAZETECİLERİ UNUTMADI
Özel Çorlu Reyap Hastanesi, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebi ile ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

REYAP HASTANESİ GAZETECİLERİ UNUTMADI
+ -
Reklam

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Özel Çorlu Reyap Hastanesi yönetimi, ilçede görev yapan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıya katılan tüm basın mensuplarına teşekkür eden Özel Çorlu Reyap Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Oktay, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak hastane çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Oktay, “Bugün bizim için özel ve anlamlı gün. Bizleri sizlerle bir araya getiriyor ve sizlerle bir takım şeyleri paylaşma fırsatı veriyor. Gazeteciler, 7 gün 24 saat hava şartlarlı ne olursa olsun yaptığınız özverili meslekten dolayı sizleri de kendimize benzetiyoruz. Bu hizmeti Çorlu’ya sunduğunuz için sizlere Özel Çorlu Reyap Hastanesi olarak teşekkür ediyoruz. Çorlu ve ülke genelinde çok büyük işler yapıyorsunuz, hepinizi tebrik ediyorum. Biz Reyap Hastanesi olarak, bu süreçte çalışmalarımızı arttırdık. Akademik alanda kadromuzu genişlettirdik. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam ediyor. İnşallah 2019 yılında daha iyi çalışmalarımız ile sizlere bilgiler vereceğiz” dedi.

Düzenlenen programa Özel Reyap Hastanesi İstanbul Başhekimi Op. Dr. Hıdır Yüksel, Özel Reyap Hastanesi Çorlu Başhekimi Dr. İbrahim Oktay, Hastane Müdürü Yaşar Çekiç, Başhemşire Nurhan Osmanoğlu, Kurumsal İletişim Sorumlusu Sabri Arıcı ve Hasta Hizmetleri Müdürü Emel Karataş da katıldı. Programın sonunda ilçede görev yapan basın mensupları, Özel Çorlu Reyap Hastanesi yönetimine gerçekleştirdikleri etkinlikten dolayı teşekkür etti.

 HABER VİDEOSU

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI