Bugun...
Advert Advert


PİŞKİN HIRSIZLARIN VERDİĞİ CEVAP PES DEDİRTTİ!
Gir içeri yoksa senide çalarız!

PİŞKİN HIRSIZLARIN VERDİĞİ CEVAP PES DEDİRTTİ!
+ -
Advert

Çorlu'da yeni aldığı motorunu çalmaya çalışan hırsızlar, motor sahibini bin TL zarara uğrattı.

Olay, geçtiğimiz gece saatlerinde Havuzlar Mahallesi'nde meydana geldi. Yeni aldığı motorsiklet, hırsızların hedefi oldu. Motorsiklet sahibi Serkan Kızılay, Çorlu'da Haber yetkililerine yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: " Yaklaşık 2 ay önce büyük bir hevesle kredi çekerek motorumu aldım. Geçen gece sabah saatlerinde uyku tutmadığı için cama çıktım. Camdan aşağı bakarken iki kişinin motosikletimin önünde durduğunu ve orada bir şeyler yaptıklarını gördüm. İlk önce motoruma zarar verdiklerini düşündüm. Fakat amaçları zarar vermek değil çalmakmış."

GİR İÇERİ SENİDE ÇALARIZ

Konuşmasına devam eden Kızılay:" O anki refleksle hem zarar vermesinler hemde onları uzaklaştırmak için bağırdım. Hırsızlardan birisi pişkin pişkin gir içeri yoksa senide çalarız diyerek cevap verdi" sözlerini aktardı.

'MOTORUMDA BİN TL'LİK ZARARIM VAR'

Kızılay:" Hemen koşarak aşağı indim. Ben kapıdan çıkarken hala daha motorun başında uğraşıyorlardı. Beni görünce kaçmaya başladılar. Arkalarından koştum ama yetişemedim. Motorumun yanına geldiğimde bir çok yerini kırmışlar, lastiğimde bulunan kilidi açmaya çalışırken zarar vermişler. Bu iki hırsız sayesinde motorumda bin TL'lik zarar olmuş. Bu iki hırsız için şikayet ettim. Ben inanıyorum ki polisimiz, başkalarının canı da yanmaması için bu hırsızları en kısa sürede bulacak" dedi. 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI