Bugun...
Advert Advert


ÖZEL OPTİMED HASTANESİ’NDEN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i önceki gün makamında Özel Optimed Hastanesi yönetimi ziyaret ederek, yeniden Ergene Belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı Başkan Yüksel’i tebrik etti.

ÖZEL OPTİMED HASTANESİ’NDEN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
+ -

Özel Optimed Hastanesi Genel Müdür Op. Dr. Ayhan Arslan, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan, Kurumsal İletişim Uzmanları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Optimed yönetimi Ergene Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i tebrik ettiklerini belirterek, “Ergene Belediyesinin kurucu Başkanı olmanızdan ve 31 Mart seçimlerinden sonra ikinci kez belediye başkanlığı görevine getirilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. İlk döneminizde yapmış olduğunuz başarılı çalışmaları takdir ettik. İkinci döneminizde de bu başarılı çalışmalarınıza devam edeceğinizden hiç şüphemiz yok” dedi.

Optimed yönetiminin bu güzel düşüncelerinden dolayı Optimed yönetimine teşekkürlerini ileten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemizi daha da çok güzelleştirmek adına daha yapacak çok işimiz var diyerek görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu güzel ziyaretinizden dolayı siz değerli Optimed yönetimine de çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI