Bugun...
Advert Advert


OPTİMED’DEN SAĞLIKLI BESLENME ÖĞRETİSİ
Özel OPTİMED Hastanesi Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Sinem Kaya Savcı, Kapaklı Fatma İrfan Mandalı öğrencilerine "Sağlıklı Beslenme" konusunu anlattı.

OPTİMED’DEN SAĞLIKLI BESLENME ÖĞRETİSİ
+ -

Özel Optimed Hastanesi, Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dyt. Sinem Kaya Savcı ile birlikte Kapaklı Fatma İrfan Mandalı İlkokulu öğrencilerine, “Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktivite” konusunu anlattı. Öğrenciler etkinlik boyunca Diyetisyen Sinem Kaya Savcı’yı dinledi ve akıllarındaki tüm soruları tek tek sordular. Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim ekibi, eğitimi almaları için emek veren ve kurumlarını seçen Okul Müdürü Erdal Durak, Müdür Yardımcıları İsmail Taşdelen ve Burcu Akçaalan'a teşekkür ettiler. Aynı şekilde Fatma İrfan Mandalı okul yetkilileri de, taleplerini geri çevirmeyip eğitime destek olan Optimed Ailesi adına diyetisyen Savcı’ya çiçek takdim ederek, hem kendisine hem de kuruma teşekkür etti.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI