Bugun...
Advert Advert


OPTİMED’DEN 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI
Optimed, “Yaşasın Doktorumuz, Hepimiz Sağlıklıyız” 23 Nisan Resim Yarışması’na ev sahipliği yaptı.

OPTİMED’DEN 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI
+ -

Çocuklara doktor, hastane korkularını yenmeleri, meslek tanıtıma katkı sağlamak, hekimlik mesleğini sevdirmek ve sağlığın insan hayatındaki önemini vurgulamak amacı ile Çerkezköy genelindeki tüm okullarla “Yaşasın Doktorumuz, Hepimiz Sağlıklıyız” konseptli resim yarışması düzenlendi.

Resim yarışmasında çocukların özgüvenlerine katkıda bulunmak ve kendilerini ifade etmeleri için fırsat yaratıldı. Katılım yapan öğrencilerin resimleri, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü jüri üyeleri tarafından derecelendirildi. Katılım yapan 21 öğrenci ve ailesi Özel Optimed Hastanesi’nde kutlama eşliğinde ağırlandılar.

Katılan protokolü ve aileleri hastane başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, hastane yönetimi ve kurumsal iletişim ekibi bizzat karşıladılar. İlk hoş geldin konuşmasını hastane başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan gerçekleştirdi. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Hakan Görmüş, çocuklara kısa bir konuşma yaptı.

Etkinliğe, Çerkezköy Kaymakamı Selami Abban, Çerkezköy İlçe Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy İlçe Sağlık Müdürü Dr. Olcay Palak, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necmi Akman, Çerkezköy Muhtarlar Derneği Başkanı Tahsin Akgün, tüm ilçe ilkokul kurum müdürleri, öğretmenleri katıldı.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilere Optimed Teşekkür Belgesi ve Tema Vakfı Fidan Bağış Sertifikası verildi. 

Teşekkür Belgeleri ve Tema Sertifikalarının bir kısmı Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan ve Çerkezköy İlçe Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy İlçe Sağlık Müdürü Dr. Olcay Palak, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necmi Akman, Çerkezköy Muhtarlar Derneği Başkanı Tahsin Akgün, tüm ilçe ilkokul kurum müdürleri, hastane doktorları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Hakan Görmüş, Uz. Dr. Metin Sezen, Dermatoloji Uzmanı Uz. Dr. Burcu Minareci, diğer bir kısmı İşletme Direktör Yardımcısı Elçin Süleymanoğlu, Hasta Hizmetleri Müdürü Ezgi Gönül eşliğinde verildi.

Ayrıca 1. 2. Ve 3. olan öğrencilere de altın hediye edildi. Hediyeler Çerkezköy Kaymakamı Selami Abban ve hastane başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan tarafından takdim edildi. Kazananlar Elmira Sivri  Tepe İlkokulu 4/C sınıfından, Elanur Akgör Fevzi Paşa İlkokulu 3/B sınıfından, Elif Çakır Fevzi Paşa İlkokulu 3/A sınıfından oldu.

Çerkezköy Kaymakamı Selami Abban, hem bu yarışmaya katılım sağlayan ailelere hem de projeye her türlü desteği veren Optimed Hastanesi’nin duyarlılığına çok teşekkür ettiğini dile getirdi. çocukları tek tek kutladı ve ailelere de böyle güzel evlatlar yetiştirdikleri için ayrıca teşekkür etti.

Yarışmaya katılan aileler çocuklarının böyle güzel bir projede yer almasından oldukça memnun olduklarını, bu projeyi düzenleyen ve destek olan tüm kurum ve kişilere teşekkür ettiklerini belirttiler.

Yarışmaya katılan çocuklar arasında Özel Optimed Hastanesi, Kardiyoloji uzmanı Doç. Dr. Göksel Açar, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Yaşar Pala ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Metin Sezen’in de çocuklarına ait resimler yer aldı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI