Bugun...
Advert Advert


MÜSİAD TEKİRDAĞ GEBZE İŞ İNSANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi , MÜSİAD Gebze Şubesi’nin ev sahipliğinde ortak ticareti geliştirmeye yönelik kurulan ‘’Gebze İş Geliştirme’’ masalarına misafir oldu.

MÜSİAD TEKİRDAĞ GEBZE İŞ İNSANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
+ -

Tekirdağ Şube Başkanı Candan, misafirperverliklerinden dolayı şube başkanı Serkan Beyaz ve yönetimine teşekkür etti. Candan, MÜSİAD Genel Merkezi ile beraber hazırlamış oldukları Tekirdağ'da faaliyete geçen Orta Ölçekli Sanayi Sitesi projesi hakkında üyelere detaylı bilgi sundu.  

Gebze Şube Başkanı Serkan Beyaz, MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ahmet Candan ve yönetimine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

Başkan Beyaz, göreve geldiğinden bu yana yapmış oldukları faaliyetler hakkında üyeleri bilgilendirerek üyeler ve sanayiciler için ortaklık kültürünü geliştirecek projelere adım attığını ifade etti.  Bunlardan bir tanesi Tekirdağ'da hayata geçen Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Projesi ile yakından ilgilendiklerini ve Gebze'de bununla ilgili çalışmalar yürüttüğünü ifade etti. Başkan Beyaz, Tekirdağ şube yönetimine Gebze sanayisi, iş hacmi ve fırsatları hakkında bilgilendirmeler yaparak Tekirdağ iş dünyasını Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgesine yatırıma davetti. 

İş Geliştirme masaları toplantısının ardından şube ziyareti gerçekleştiren MÜSİAD Tekirdağ yönetimi, Tekirdağ ve Gebze üyeleri arasındaki ticareti geliştirebilecek fırsatları değerlendirerek, ortak projeler üzerinde görüşmeler sağlandı.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI