Bugun...
Advert Advert


KUVVETLİ FIRTINA VE KAR UYARISI
Yetkililer, vatandaşları uyardı.

KUVVETLİ FIRTINA VE KAR UYARISI
+ -

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, kuvvetli fırtına ve kar uyarısında bulundu.Yetkililer tarafından yapılan uyarıda; ‘’Bölgemiz kuzey ve batısında Perşembe günü akşam saatleriyle Cuma sabah saatleri arasında kuzey yönlerden, bölgemizin güneydoğusunda güneybatı zamanla kuzeybatı yönlerden kuvvetli fırtına (60-90, kuzey kıyılarında yer yer 100 km/saat) tahmin edilmektedir. Yağışların akşam saatlerinden sonra bölgemizin batısında (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul’un batı ilçeleri) yer yer kuvvetli kar yağışı şeklinde etkili olacağı tahmin ediliyor. Yaşanabilecek olumsuz şartlara (Ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı baca gazı zehirlenmesi) ve meydana gelebilecek kazalara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir’’ denildi.

Vatandaşlar, acil durumda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ALO 153, TESKİ ALO 185, İtfaiye ALO 110 numaralarından yardım isteyebilirler.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI