Bugun...
Advert Advert


KULUPTAKAN AK PARTİ'YE KATILDI
Rozetini İl Başkanı Mestan Özcan taktı.

KULUPTAKAN AK PARTİ'YE KATILDI
+ -

Çorlu’da siyasetin duayenlerinden eski Doğruyol Partisi İlçe Başkanı, iş adamı Ali Kuluptakan AK Parti'ye geçti. Kuluptakan’a rozetini AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan taktı.

Çorlu’da uzun dönem siyaset içinde bulunmuş ve bir dönem de Doğruyol Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürüten Çorlu Belediyesi eski meclis üyesi, iş adamı Ali Kuluptakan AK Parti'ye katıldı. Kuluptakan’a  AK Parti rozetini il başkanı Mestan Özcan taktı. Özcan yaptığı açıklamasında Ali Kuluptakan'ın, usta bir siyasetçinin AK Parti saflarına katılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Duayen siyasetçilerimizden eski Doğruyol Partisi İlçe Başkanı Ali Kuluptakan’ın rozetini takmak bize nasip oldu. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI