Bugun...
Advert Advert


KADİR AĞAM BU SULARIN HALİ NE?
Vatandaş, çamurlu akan sulardan tepkili.

KADİR AĞAM BU SULARIN HALİ NE?
+ -
Advert

Çorlu'da şebeke suyunun pis aktığını belirten vatandaşlar tepkilerini dile getirdi.

WhatsApp ihbar hattımıza gelen bilgilere göre, Çorlu'da bazı mahallelerde suların çamurlu aktığını ve koktuğunu belirten vatandaşlar:" musluklarımızdan çamurlu su akıyor. Birde öyle bir kokusu var ki, çeşmeyi açtığımız an kokudan durulmuyor. İçinde yaşadığımız bu zor günlerde koronavirüs illeti ile savaşırken, ellerimizi dezenfektan etmemiz ve ellerimizi bol bol su ile yıkamamız gerekli. Fakat bu su ile mi yıkayacağız. Resmen mikrop yuvası" dedi.

KORONADAN DAHA TEHLİKELİ 

Konuşmasına devam eden vatandaşlar:" TESKİ'nin yaptığı iş nedir? Bize söyleyin. Şikayet etmek için ilgili bulamıyoruz. Bu pis akan sular koronadan daha tehlikeli. Ayıptır, günahtır. Birde kullanmadığımız sular için yüksek fiyatlı su faturası ödüyoruz. Temel bir ihtiyaç olan su ile duş bile alamıyoruz. Bu sıcak havalarda, bu koronavirüs döneminde bu suyu kullanamıyorsak biz neden yüksek fiyatlı su faturaları ödüyoruz? 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Mokoli
11-07-2020 23:16:00

Oy verirken dusuunecektiler simdi sitem etmenin bir anlami yok. Oy hizmet edene verilir .secilen hizmet etmezse degistirilir

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI