Bugun...
Advert Advert


İKRAM ÇEŞMELERİ İLE GÖNÜLLER ISINMAYA DEVAM EDİYOR
Ergene Belediyesi’nin sunmuş olduğu ikram çeşmelerinden sıcak çorbalar vatandaşlara ikram edilmeye devam ediliyor.

İKRAM ÇEŞMELERİ İLE GÖNÜLLER ISINMAYA DEVAM EDİYOR
+ -
Reklam

Ergene Belediyesi sabahın erken saatlerinde işlerine gitmekte olan vatandaşlarına ya da okula giden öğrencilerin kahvaltı yapamayıp, sıcak bir çorba ile güne başlamaları için hizmete sunmuş olduğu ikram çeşmeleri ile her gün farklı sıcak çorba ikramlarında bulunuyor.

Sosyal belediyecilik anlamında insan odaklı hizmet üretmeye devam eden Ergene Belediyesi hafta içi her gün sabah 06.00 ile 09.00 saatleri arasında, Yeşiltepe Mahallesi’nde Tonguç Camii Önü, Muhtarlık önü ve Sağlık Mahallesi’nde Zabıta noktasında vatandaşlarına sıcak çorba ikramında bulunurken, bu güzel hizmetten yararlandıkları için gayet memnun olduklarını belirten vatandaşlar Ergene Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

İkram çeşmesinden vatandaşların ücretsiz olarak yararlandıklarını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Soğuk kış günleri sabahında vatandaşlara ikram çeşmesinden sıcak çorba ikramı yaparak gönülleri ısıtıyoruz. Vatandaş odaklı hizmet çalışmalarımızı hedefimiz dahilinde hayata geçirmeye devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlarımızın bu soğuk kış günlerinde içlerini ısıtacak bir ikramlık sunmanın memnuniyetini yaşıyorum’’ dedi. 

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI