Bugun...
Advert Advert


İKİNCİ DÖNEME DE ADAY OLUYOR
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ikinci dönemde de belediye başkanlığı görevine talip olduğunu duyurdu.

İKİNCİ DÖNEME DE ADAY OLUYOR
+ -
Reklam

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, sosyal medya hesabından Mart 2019 Seçimleri’nde CHP'den belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Başkan Yüksel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘’Çok kıymetli Ergene’li hemşerilerim;
Ergene Belediyesi’nde uygulamış olduğumuz insan odaklı hizmetlerimizi Ergenemizin bir ucundan diğer ucuna taşıdık. Ergene’de kısa sürede çok büyük hizmetlerin altına imzamızı attık. ‘Ergene’nin her yerinde hizmetimiz var, meydanlarda da söyleyecek sözümüz var’ diyerek, Ergene Belediyesi’nin ikinci döneminde belediye başkanlığı görevine talip oluyorum. Bugüne kadar hep söylediğimiz gibi, yine ‘Sevgi ile daima ileri’ diyoruz. Biz yarış için değil hizmet için varız. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken en büyük desteği ve gücü sizden aldık. Bizi bu göreve sizler layık gördünüz, bizler de bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ergene’de Türkiye Cumhuriyeti’nin en huzurlu, en renkli, en dost, en kardeş, en güzel karesini oluşturan siz Ergeneliler, hep beraber barış içinde, birlik içinde, sevgi ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Ergene’de hizmetlerimiz ile fark yarattık, yaşanılabilir bir Ergene’yi sizlerle hep birlikte el ele vererek inşa ettik. Birinci dönemimizi çok güzel hizmetlerle hayırlısıyla tamamlayacağız, şimdi ikinci dönemimize girerken sizlerle birlikte yeni bir sayfa açıyoruz. Ergene’de hiçbir mahalleyi birbirinden ayırmadan, insan ayrıştırmadan daha yapacak çok projemiz var diyerek Ergene Belediye Başkanlığı görevine tekrar talip olduğumu belirterek sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Rasim Yüksel, belediye başkan aday adaylığı açıklamasını 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15:00’te CHP Ergene İlçe Başkanlığı’nda yapacak.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI