Bugun...
Advert Advert


HİÇ BİR ETKİNLİKTE HAVAİ FİŞEK KULLANMAYACAK
Kadir Albayrak aldığı kararı açıkladı.

HİÇ BİR ETKİNLİKTE HAVAİ FİŞEK KULLANMAYACAK
+ -
Advert

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bundan sonra hiçbir etkinlikte havai fişek kullanmayacaklarını açıkladı.
Sakarya’da 3 Temmuz’da 7 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamanın ardından, depoda sağlam kalan ve imhasına karar verilen 1.5 ton havai fişeğin kamyondan indirilirken yaşanan patlama sonrası 3 asker şehit olurken, 11 asker ile kamyon şoförü de yaralanmıştı. Yaşanan bu faciaların ardından belediyeler havai fişek kullanımını yasaklamaya başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yaptığı açıklamada, “Kurulduğu günden bugüne doğaya saygılı olmayı kendine ilke edinmiş Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, hayata geçirdiğimiz hiçbir etkinlikte havai fişek kullanmayacağız. Tüm canlıların sağlığı için kutlamalarımızda yaşayacağımız görkemli mutluluğa havai fişek yüzünden gölge düşmesini kabul etmiyoruz.” İfadelerini kullandı.
 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI