Bugun...
Advert Advert


HAYIRSEVER MUHTARDAN HAYRAT
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde oy çokluğu ile Çorlu Kemalettin Mahallesi muhtarı seçilen Aydemir Taşdemir, mahallesi için yaptırdığı hayratla vatandaşlardan büyük takdir topladı.

HAYIRSEVER MUHTARDAN HAYRAT
+ -
Advert

Filiz DÖNMEZ-31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Çorlu Kemalettin Mahallesi muhtarı seçilen Aydemir Taşdemir, göreve geldiği ilk günden beri mahallesinde ikamet eden vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alabilmesi için yoğun tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. İlk icraat olarak mahallesine hayrat yaptıran Muhtar Taşdemir, örnek davranışıyla takdir topluyor.

Kemalettin Mahallesi Atilla Sokak üzerinde bulunan, Osmanlı Dönemi’nden kalma ve tarihi değeri olan, Çardaklı Çeşme olarak da bilinen Çırçır Çeşme’nin yanına kendi ismini vererek yaptırdığı hayratla mahalleye yeni bir çeşme kazandıran Muhtar Taşdemir, amacının boşa akan kaynak suyun değerlendirilmesi olduğunu söyledi. Hem Çorlu Belediyesi’nden hem de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden gerekli izinlerin alındıktan sonra ikinci bir çeşme yapımına başladıklarını dile getiren Muhtar Aydemir Taşdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘’Tarihi çeşmenin yanına yeni bir çeşme kazandırma amacımız buradaki insanların, boşa akan kaynak suyundan yararlanmasıdır. Çırçır Çeşme,  Nusratiye ve Kemalettin Mahallesi ortasında olup mahallemize yetersiz olduğunu gördüm. Buradaki kaynak suyunun boşa gitmemesi için yeni bir çeşme kazandırmayı planladık. Mahalle muhtarı olarak kendi imkanlarımızla ekibimizle birlikte hayratın yapımını sağladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah halkımız da sahip çıkar. Aynı zamanda eski tarihi çeşmemizin de restorasyonunu yaptırdık. Tarihi çeşme ve yeni yaptırdığımız hayratımızın da çevre düzenlemesini hayrat tamamlandıktan sonra yapacağız’’ dedi.

Muhtar Taşdemir’in yaptırdığı yeni çeşme, mahalle sakinlerinden de tam not aldı.

 HABER VİDEOSU

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI