Bugun...
Advert Advert


HAVACILIK ALAY KOMUTANLIĞI TRAKYA’YA GELİYOR
İki buçuk ay arayla aynı bölgede yaşanan helikopter kazasının ardından Sancaktepe'deki 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığı’nın Trakya’ya taşınmasına yönelik çalışmaların başlatılacağı bildirildi.

HAVACILIK ALAY KOMUTANLIĞI TRAKYA’YA GELİYOR
+ -

Askeri yetkililer, Sancaktepe'deki 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığı'nın şehrin içinde olduğu ve iki buçuk  ay arayla ikinci kez helikopter kazasının meydana geldiğinin anımsatılması üzerine de "Yer konusunda bir çalışma var. Şehir içinde kaldığı herkesin malumu. Trakya bölgesinde bir noktaya taşınması projesi çalışılıyor, aktarılmasıyla ilgili çalışmalar devam ediyor" denildi.

Milli Savunma Bakanlığı, İstanbul'da 4 askerin şehit olduğu helikopter kazasıyla ilgili "Test uçuşu aşamasında kaza kırıma uğradı helikopterimiz" açıklamasını yaptı. 4'üncü Kara Havacılık Alay Komutanlığı'nın Trakya'da bir bölgeye taşınması projesi üzerinde çalışıldığı bildirildi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI