AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ YAŞANACAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Başkanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘’Ay Işığında Sinema Geceleri’’ kapsamında Ergene’de 18 ve 25 Temmuz tarihlerinde iki farklı film gösterime sunulacak.

AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ YAŞANACAK


Tekirdağ bölgesinde açık hava sinema nostaljisini yaşatmak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl 11 ilçede düzenlenen ‘’Ay Işığında Sinema Geceleri’’ etkinliğinin bu sene ikincisi düzenlenecek. Gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında geçtiğimiz yıl gösterime giren ve vizyonun en çok sevilen sinema filmleri olan ‘’Şampiyon’’, ‘’Hedefim Sensin’’ ve ‘’Yol Arkadaşım 2’’ sinema filmleri gösterime sunulacak.

Ergene’de 18 Temmuz Perşembe günü saat 21.00’da Sağlık Mahallesi Zübeyde Hanım Parkı’nda “Yol Arkadaşım 2” adlı sinema filmi gösterime girecekken, 25 Temmuz Perşembe günü yine saat 21.00’da Yeşiltepe Mahallesi Masal Park’ta “Hedefim Sensin” isimli sinema filmi gösterime sunulacak.

Düzenlenecek olan bu güzel etkinliklerde sinema izlemenin nostaljik keyfini yaşayacaklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ailemizle, dostlarımızla güzel bir ortamda ay ışığında sinema geceleri etkinliği ile güzel vakit geçireceğiz. Ergene’de gösterime sunulacak olan bu güzel sinema filmlerini izlemek için tüm Ergene halkımızı davet ediyorum” dedi.


Tarih: 11.07.2019 14:53