KARISINI AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ
Karısının sevgilisini de yaraladı.

KARISINI AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ


Çerkezköy’de Fatih E. bir süredir şüphelendiği eşi Elif E.’yi tartışma sonucu öldürdü,  karısının erkek arkadaşını ise av tüfeğiyle yaraladı.

Olay, Kızılpınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre iki yıl önce askeriyeden ayrılarak Çerkezköy’e gelen ve bir fabrikada çalışmaya başlayan 32 yaşındaki Fatih E. bir süredir şüphelendiği eşini takibe aldı.  Eşinin telefonunda yakaladığı mesajlardan şüphelenen Fatih E. (32) eşi Elif E.’nin (24) sevgilisi Uğur K.’yı telefonla arayarak buluşma talebinde bulundu. Eşi ile ilgili sorduğu sorulara cevap alamayan Fatih K. eşinden ilişki yaşadıkları itirafı üzerine cinnet geçiren Fatih E., eşi ile birlikte iddiaya göre Atılım Beton kavşağına giderek 28 yaşındaki Uğur K.’yi de arabaya alarak konuşma bahanesi ile Kızılpınar Mahallesi’nde bulunan Kocameşe piknik alanına götürdü.

OLAY YERİNDE ÖLDÜ

Tartışmanın alevlenmesi üzerine iddiaya göre Fatih E., internetten aldığı tüfeği Uğur K.’ye doğrulttu. Yaşanan tartışma sonucu Uğur K.’nin önüne geçen Elif E. vurularak olay yerinde hayatını kaybetti.Paniğe kapılarak olay yerinden kaçmaya çalışan Uğur K.’yi takip eden Fatih E., Uğur K.’yi de sırtından tüfekle vurdu. Eşini öldüren ve sevgilisini de ağır yaralayan Fatih E., kısa süre sonra ağabeyi ile birlikte Jandarmaya teslim oldu. Ağır yaralanan Uğur K. olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken, durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Jandarma ekipleri ise olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.


Tarih: 11.07.2019 10:53