Bugun...
Advert Advert


FLAŞ! TÜM ÇORLU'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK
Açıklama az önce geldi. Bu gece tüm Çorluya elektrik verilemeyecek.

FLAŞ! TÜM ÇORLU'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK
+ -
Advert

TREDAŞ Bölge Müdürlüğü tarafından son dakika açıklamasına göre bu gece tüm Çorluya elektrik verilemeyecek.

Yapılan açıklamaya göre Çorlu'da bu gece 01:00'da başlayacak ve 07:00'a kadar sürecek olan planlı kesinti nedeniyle 22 mahalleye elektrik verilemeyecek.

Reşadiye Mahallesi, Muhittin Mahallesi, Kemalettin Mahallesi, Kazimiye Mahallesi, Önerler Mahallesi, Hirriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Nusratiye Mahallesi  01:00 - 02:00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Şeyhsinan Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Rumeli Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Havuzlar Mahallesi, Hatip Mahallesi, Zafer Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Şahpaz Mahallesi, Seymen Mahallesi, Önerler Mahallesi 01:00 - 07:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak.

Zafer Mahallesi, Muhittin Mahallesi, Önerler Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Rumeli Mahallesi, Kazimiye Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Muhittin Mahallesi, Kemalettin Mahallesi, Kazimiye Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi ve Nusratiye Mahallesi 06:00 - 07:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak. 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI