Bugun...
Advert Advert


ESENLER MAHALLESİ’NDE SEVGİ SOFRALARINDA BULUŞULDU
Mübarek Ramazan ayında Ergene Belediyesi tarafından kurulan sevgi sofralarının önceki akşam durağı Esenler Mahallesi oldu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Esenler Mahallesi’nde vatandaşlar ile birlikte sevgi sofralarında orucunu açtı.

ESENLER MAHALLESİ’NDE SEVGİ SOFRALARINDA BULUŞULDU
+ -

Ergene Belediyesi’nin organizasyonu ile ilçedeki sanayici ve iş adamlarının katkılarıyla Ramazan ayı boyunca 17 mahallede uygulamaya konan sevgi sofraları önceki akşam Esenler Mahallesi’nde kuruldu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Esenler Mahallesi sakinleri ile sevgi sofralarında bir araya gelerek orucunu açtı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Esenler Mahallesi’nde kurulan sevgi sofralarında vatandaşlar ile yakından ilgilenerek hoş sohbetlerde bulundu. Ezanın okunması ile Başkan Yüksel, Esenler Mahallesi sakinleri ile birlikte aynı sofrada orucunu açtı.

Ramazan ayında Ergene’de mahallelerde kurulan olan iftar sofralarında Ramazan ayının sevincini, mutluluğunu, beraberliğini bir arada geçirdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,  “Paylaşmak ayı olan mübarek Ramazan ayında vatandaşımızla aynı sofralarda yemeğimizi paylaşıyoruz. Birlik, beraberlik ayı olan Ramazan ayında halkımızla, vatandaşımızla iç içeyiz” dedi.

Düzenlenen iftar programları kapsamında manevi duyguların en derin şekilde yaşandığı Ergene’de vatandaşlar sevgi sofralarına yoğun ilgi gösteriyor.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI