Bugun...
Advert Advert


ERGENE KAYMAKAMLIĞI’NA MEHMET EMİN TAŞÇI ATANDI
2019 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ergene Kaymakamlığı’na Mehmet Emin Taşçı atandı. Ergene’nin ilk kaymakamı olan Fatih Kızıltoprak da İzmir Vali Yardımcısı oldu.

ERGENE KAYMAKAMLIĞI’NA MEHMET EMİN TAŞÇI ATANDI
+ -

31 Mart 2014 yılında yeni kurulan Ergene İlçesinin ilk kaymakamı olan Fatih Kızıltoprak, aradan geçen 5 yıllık sürenin sonunda İçişleri Bakanlığı’nın 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atandı. İlçede birçok başarılı projelere ve çalışmalara imza atan Kaymakam Kızıltoprak’ın atanmasının ardından yerine Mardin’in Ömerli ilçesi Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı atandı.

MEHMET EMİN TAŞÇI KİMDİR?

1983 Yılında Şanlıurfa da doğdu. Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümü’nden 2005 yılında mezun oldu. 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından kaymakam adayı olarak Malatya İline atandı. 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak Kastamonu Pınarbaşı İlçesine atandı. Daha sonra sırasıyla Elazığ Maden Kaymakamlığı, Hakkari Vali Yardımcılığı, Erzurum Uzundere Kaymakamlığı görevinden sonra 10 Nisan 2018 tarihinde Mardin Ömerli Kaymakamı olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Taşçı, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ergene Kaymakamlığı’na atandı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI