Bugun...
Advert Advert


ERGENE’DE ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORLAR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl farklı ilçelerde düzenlenen ve geleneksel hale gelen Engelsiz Yaşam Pikniğine Ergene’de bulunan engelli vatandaşlar da Ergene Belediyesi önderliğinde katılım sağladı.

ERGENE’DE ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORLAR
+ -

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Muratlı ilçesinin İnanlı Mesire Alanı'nda gerçekleşen piknikte Ergene’de bulunan engelli vatandaşlar gönüllerince eğlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Engelsiz Yaşam Pikniği, yapılan konuşmaların ardından palyaço ve kostümlü animatörlerin gösterileri, çeşitli ikramlar ve canlı müzik ile devam etti.

Ergene’de sevgi ile yola çıktıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bizler her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız, biz bu yola sevgi ile çıktık, sevgimiz ile daima ileri diyoruz. Vatandaşlarımızdan almış olduğumuz güven ile Ergene’de hep birlikte güzel çalışmaların altına imza atacağız. Ergenede engelleri sevgi ile aşacağız” dedi.

Piknikte eğlenceli anlar yaşayan Ergene’deki engelli vatandaşlar, başta Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Engelsiz Yaşam Pikniği'nde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI