Bugun...
Advert Advert


ERGENE BELEDİYESİ’NDEN EVDE BAKIM HİZMETİ
Ergene Belediyesi, vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu evde bakım hizmetiyle bölge genelinde fark oluşturmaya devam ediyor.

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN EVDE BAKIM HİZMETİ
+ -

Ergene ilçesi sınırları içinde yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti ile Trakya Bölgesi’nde örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemeye devam ediyor. Oluşturulan hizmet kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların temizlik ve genel sağlık bilgilendirmesi ile kontrolleri belediyenin sağlık personeli tarafından yapılırken, evlerinin temizliği de yine belediyenin temizlik personeli tarafından yapılıyor. Hafta içi her gün hazırlanan program dahilinde vatandaşların evlerine giden evde bakım hizmetleri personeli vatandaşların traş ihtiyaçlarını da gidererek çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Ergene’de evde bakım hizmetinin layıkıyla yapıldığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Belediyemiz tarafından 2016 yılında projelendirip hizmete sunmuş olduğumuz evde bakım hizmeti projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Yardıma muhtaç, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımız bu hizmetten yararlanırken, söz verdiğimiz gibi her zaman Ergene’de vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Belediyemizin sağlık işleri personeli tarafından vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçları, temizlik personelimiz tarafından evlerinin temizlikleri yapılırken, yine belediyemizin kuaförü tarafından vatandaşlarımızın traş ihtiyaçları da gideriliyor” dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI