Bugun...
Advert Advert


ERÇİLİ ‘’ÖZLENEN ÇORLU’YU BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ’’
Çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili, ziyaret programlarını aksaksız bir şekilde sürdürüyor.

ERÇİLİ ‘’ÖZLENEN ÇORLU’YU BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ’’
+ -
Reklam

Cumhur İttifakı’nın bir diğer ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilçe başkanı ve meclis üyesi adaylarıyla ağırlıklı destek verdiği çalışmalarda esnaf ziyaretleri ile birlikte dernek ve mahallelere de ziyaretler gerçekleştiren Erçili, çalışmaların oldukça güzel seyrettiğini belirtirken çok farklı ve olumlu bir atmosfer yakaladıklarını ve bununda sandıkta kendisini göstereceğine yürekten inandığını dile getirdi. Geçtiğimiz gün Saray Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ve SKM programları doğrultusunda mahallelerde vatandaşların sıkıntılarını paylaştıklarını dile getiren Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili; “Çalışmalarımız oldukça keyifli bir şekilde devam ediyor. Bununla birlikte seçimlerin masada değil vatandaşlarımızın oyları ile kazanılacağına inanıyoruz. Ekibimizle birlikte çok güzel bir ivme yakaladık ve bunu da seçim sabahına kadar sürdürmeye kararlıyız. Bu süreç içerisinde bütün vaktimizi ve enerjimi vatandaşlarımızın beklentileri üzerine yoğunlaştırmış durumdayız. Çok güzel teveccühlerle karşılaşıyoruz. Bu sebeple vatandaşlarımızın da gönülleri rahat olsun. Bizlere iletmiş oldukları her türlü sıkıntıyı not ediyor ve projelerimizi de bu hususlar doğrultusunda şekillendiriyoruz. Aday tanıtım toplantımızla birlikte gerek projelerimizi gerekse de kadrolarımızı kamuoyuna tanıttık. Projelerimizi açıkladıktan sonra çok önemli ve olumlu geri dönüşler aldık. Bu da doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Kalan süreci de en verimli şekilde değerlendirecek ve Allah’ın izniyle 1 Nisanda beklenen, özlenen Çorlu için gerekli adımları atmaya başlayacağız’’ diye konuştu.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI