Bugun...
Advert Advert


EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİNİZİ UNUTMAYIN
1 Mayıs itibari ile ödenmesi gereken vergiler Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanırken, Vergi takvimine göre Mayıs'ta ödenmesi gereken vergiler arasında 1 Mart'ta başlayan emlak ve çevre temizlik vergisi de bulunuyor.

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİNİZİ UNUTMAYIN
+ -

Konut, işyerleri ve bina gibi gayrimenkuller için ödenmesi gereken emlak ve çevre temizlik vergisi, iki eşit taksit halinde ödenebiliyor.  Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından iki takside bölünen emlak ve çevre temizlik vergilerinde 1. taksit Mayıs 2. taksit ise Aralık ayında ödenecek.

Emlak vergisi ile çevre temizlik vergisinin 1. taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Mayıs olurken, Ergene’de yaşayan vatandaşların bu tarihe kadar emlak vergisi ile çevre temizlik vergisinin 1. taksitini Ergene Belediyesi’nin veznelerine ya da belediyenin internet sitesinden yatırmaları gerekiyor.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI