Bugun...
Advert Advert


EKONOMİNİN KALBİ TEKİRDAĞ’DA ATACAK
‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı’, Tekirdağ'da yapılacak.

EKONOMİNİN KALBİ TEKİRDAĞ’DA ATACAK
+ -

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 24 Aralık 2018 tarihinde Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB’nin ev sahipliği yapacağı ‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı’ ile ilgili açıklamada bulunarak şu ifadelere değindi;

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) reel sektör ile mali sektör arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi, sorunların ve önerilerin paylaşılması amacıyla seçilen belirli şehirlerde Oda ve Borsalarımızla ortak toplantılar düzenlenmeye başlanmıştır.

Bu kapsamda 24 Aralık 2018 Pazartesi günü Tekirdağ'da TOBB Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TBB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Sayın Hüseyin Aydın ile TBB Yönetim Kurulundaki Bankaların (İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Yapı-Kredi, HalkBank, VakıfBank, TEB, ING, Eximbank, OdeaBank, ŞekerBank, CitiBank)  Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcılarının katılımıyla Ramada Otel’de saat 16:00'da istişare toplantısı düzenlenecektir.

Söz konusu toplantıya, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, Edirne il ve ilçelerinde yer alan Oda/Borsaların Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komite Üyeleri, Organize Sanayi Bölgeleri Yöneticileri katılacak olup, üyelerimizi, üreticilerimizi, iş insanlarımızı toplantıya davet ediyorum. Böylesine önemli bir toplantının Tekirdağ’da yapılmasından dolayı başta TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Sayın Hüseyin Aydın’a ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI