Bugun...
Advert Advert


ÇTSO'DA UMUT VAR
Meclis başkan yardımcısı Umut Güngör odaya gurur yaşattı.

ÇTSO'DA UMUT VAR
+ -

Kural Koyan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası” hedefiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde birçok konuda aktif olan Çorlu TSO, yine Çorlu’ya gurur yaşatacak bir başarıya imza attı.

ICC Milletlerarası Ticaret Odası, TSO Konseyi ve Akreditasyon Kurulu görevlerinde rol alan Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan öncülüğünde,  TOBB nezdinde aktif olmaya devam eden Çorlu Ticaret ve Sanayi odasına önemli bir görev daha verildi. Çorlu TSO Meclis Başkan yardımcısı Umut Güngör, Ankara’da gerçekleştirdiği temaslar ve girişimleri sonucu, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisinde görev almaya hak kazandı. 

Güngör, yaptığı açıklama da “Rıfat Hisarcıklıoğlu Başkanımızın Enerjisi ve Vizyonu ile çıktığımız bu yolda, Çorlu TSO; artık Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fuarcılık Sektör Meclisinde aktif olarak görev alacak. TOBB Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı Sn. Cihat Alagöz’ün davetiyle gittiğim Ankara’da Fuarcılık Sektör Meclisinde bana da görev verildi. Bu arada, Fuarcılık Sektörü Meclis Başkanlığa seçilen Sn. Cihat Alagöz ve Başkan Yardımcılına seçilen Sn. G.Hülya Akkaya hanımefendiyi de tebrik ediyorum. Bu önemli Görev de rol almak, hem şahsım, hem odamız adına gururu verici adım oldu” dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI