Bugun...
Advert Advert


ÇORLULU YAZAR RAMİS ÇINAR MEŞALE ANNELERİYLE BULUŞTU
Çorlulu Yazar Ramis Çınar, Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) tarafından düzenlenen söyleşi ve imza gününde meşale anneleriyle buluştu.

ÇORLULU YAZAR RAMİS ÇINAR MEŞALE ANNELERİYLE BULUŞTU
+ -

Öğrencilere burs veren, okullara kütüphane kazandıran, yetişkin bireylere yönelik eğitici faaliyetler düzenleyen ve okuma alışkanlığının geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapan BEDES, yazdığı romanlarla edebiyat dünyasında adını duyuran yazar Ramis Çınar’ı meşale annelerle buluşturdu. Etkinliğe Dernek Başkanı Gülay Demirel, Başkan Yardımcısı Gülin Erdeniz, dernek üyeleri ve meşale anneler okuma grupları katıldı.

Yazar Ramis Çınar, okuma gruplarının okuduğu Elveda Rumeli ve Kanadı Kırık Kelebekler ile okuma programına alınan ‘’Ömrümün Dört Mevsimi’’ adlı romanlarıyla ilgili bilgiler verdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Yaşanmış olaylardan yola çıkarak eserlerini kaleme aldığını söyleyen Çınar; aile içi cinsel istismar, kadına karşı şiddet ve uyuşturucu bağımlılığı temalarını işlediği toplumsal polisiye türündeki ‘’Kanadı Kırık Kelebekler’’ adlı eseri yazma sürecini ve okurlardan gelen geri dönüşleri anlattı.

Söyleşinin sonunda Dernek Başkan Yardımcısı Gülin Erdeniz, yazar Ramis Çınar ve dernek üyesi Nevin Öksüz’e derneğe sundukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Yazar Ramis Çınar daha sonra okurları için kitaplarını imzaladı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI