Bugun...
Advert Advert


ÇORLU TSO BAŞKAN YÜKSEL’E TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek yeniden Ergene Belediye başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı Başkan Yüksel’i tebrik etti.

ÇORLU TSO BAŞKAN YÜKSEL’E TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU
+ -

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdin Noyan, yönetim kurulu başkan yardımcısı Haluk Bayındır ve yönetim kurulu üyeleri Haşim Yiğit, Müslüm Kahraman, Zeynel Yurtseven, Mehmet Manav ve Can Tuna Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Başkan Yüksel’i tebrik ederken Ergene Belediyesi’nin geçmiş dönemde yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ederek takdirle karşıladıklarını Başkan Yüksel’in yeni döneminde de birçok yeni projeye imza atacağından hiç şüphe duymadıklarını belirttiler.

Kendisine yapılan bu güzel ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdin Noyan ve ekibine teşekkürlerini iletti.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI