Bugun...
Advert Advert


Çorlu’nun Tabela Firması Real Reklam 6 Şehre Hizmet Veriyor!
Tabela işletmelerin kendileri hakkında bilgi verdikleri ve müşteri kazanmak için kullandıkları bir reklam aracıdır. Çeşitli boyut, renk ve özellikler ile üretilerek mağaza, dükkan, market ve diğer her türlü ticari işletmenin girişine asılır. Bu sayede işletme potansiyel müşteriler tarafından fark edilir hale gelir. Yüzlerce yıldır kullanılan ve belki de en eski reklam yöntemi olan tabela günümüzde halen daha popüler bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Gösterişli ve şık bir tabela sayesind

Çorlu’nun Tabela Firması Real Reklam 6 Şehre Hizmet Veriyor!
+ -

 

 

 

Çorlu'da bulunan Real Reklam firması profesyonel çalışanları ve kaliteli malzemeleri ile atölyesinde tabela üretimi yapmaktadır. Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Kocaeli ve İstanbul'a satış yapan Real Reklam firması her geçen gün daha fazla işletmeye hizmet vermeye devam ediyor. Kurulduğu günden beri en iyi olmayı hedefleyen ve müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile hizmet vermeyi ilke edinen firma Çorlu'da atölyesinde çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan Real Reklam tabela firması Çorlu başta olmak üzere tüm Marmara havzasındaki işletmelerin tabela ihtiyacını karşılamak için çalışmaktadır. Işıksız tabela, ışıklı tabela, totem tabela, germe tabela ve oyma kombozit tabela çeşitleri ile işletmelerin tabela ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. www.corlutabela.com sitesinde de bahsettiği gibi; Çalıştığı müşterileriyle devamlılığı ilke edinen firmamız, gücünü uzun yıllar birlikte çalıştığı dünya devi markaların memnuniyetinden almaktadır.

Real Reklam tabela firması aynı zamanda matbaa ve dijital baskı hizmetleri de vermektedir. Daha önce yüzlerce müşterisine tabela yapan ve müşterileri tarafından güzel sözler ile anılan firma ile iletişime geçerek tabela fiyatları hakkında da bilgi isteyebilirsiniz. Hafta içi ve cumartesi günü açık olan atölye ile iletişime geçmek için 0543 327 84 19 numaralı telefonu arayabilir ya da real_reklam@hotmail.com mail adresine yazabilirsiniz. Hafta içi 09:00-18:00 arası çalışan firma cumartesi de 09:00-14:00 arasında açıktır.

Çorlu tabela firması Real Reklam firması yöneticisi ile yaptığımız görüşmede müşterileri için her zaman en iyisini yapmak istediklerini beyan etti. Ayrıca reklam sektöründe olan bir firma olarak son dönemlerdeki ekonomik durgunluktan dolayı da işlerini geliştirmek için var güçleri ile çalıştıklarını bizimle paylaştı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Osman
16-08-2019 22:33:00
Sokakta yürürken şık bir tabela gördüğümde dikkatimi çekiyor. Tabela harbiden de önemli.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI