Bugun...
Advert Advert


ÇORLU İÇİN ÇOK ÖNEMLİ PROJE BAKAN MÜJDEYİ VERDİ
Müjdeyi Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu başkanı İzzet Volkan duyurması dikkat çekti.

ÇORLU İÇİN ÇOK ÖNEMLİ PROJE BAKAN MÜJDEYİ VERDİ
+ -
Reklam

 Çorlu'da, eski devlet hastanesinin bulunduğu alan uzun zamandır ne yapılacağı konusunda halkın merak konusuydu. Bölgedeye yaşayan halk buranın park olmasını istiyordu. Bunun çinide bir çok platformda  konu tartışılmıştı.

BAKAN AÇIKLADI VOLKAN DUYURDU

Tekirdağ bir dizi ziyaretler için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı  Murat Kurum  gerekli açıklama ve beklenen müjdeyi katıldığı toplantıda verdi. Bakan Kurum bölgenin park olacağını söyledi. Bunun üzerine bakan ile görüşen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası başkanı İzzet Volkan Bakan Kurum'a   Çorlu halkı adına çok teşekkü etti. Volkan  sosyal medya hesabından müjdeyi böyle duyurdu, "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Tekirdağ yaptığı  ziyaretinde Çorlu eski devlet hastanesinin park yapılacağı müjdesini verdi. Proje Toplu konut idaresi tarafından gerçekleştirilecek. Çorlu nefes alacak. Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz."
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

RAHİM DURAN
03-11-2018 16:29:00
Çok sevindim Temizöz hava bol enerji Teşekkürler Bakanim Hayırlı olsun Trakya

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI