Bugun...
Advert Advert


ÇORLU ESNAFINDAN BOTANİK FEST’E TEPKİ
Çorlu’da hizmet veren bir grup esnaf, Orion AVM ve Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen Botanik Festivali’ne esnafın mağdur edildiği gerekçesiyle tepki göstererek basın açıklaması gerçekleştirdi.

ÇORLU ESNAFINDAN BOTANİK FEST’E TEPKİ
+ -
Advert

Filiz DÖNMEZ-Orion AVM ve Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen Botanik Festivali’nde ilçedeki bazı esnaflar, Çorlu esnafından ziyade şehir dışındaki esnafın stant açmasına tepki gösterdi. Orion AVM karşısında açıklama yapan esnaflar, mağduriyetlerini dile getirdi. Esnaflar adına konuşma yapan Onur Öztürk Hacıosmanoğlu, Botanik Fest adı altındaki organizasyonun Çorlu esnafına çok ciddi zararlar verdiğini söyledi. Ayrıca Hacıosmanoğlu, ‘’Orion’u bu konuda uyarıyoruz ve bu duruma tekrar asla izin vermemelerini istiyoruz. Çünkü bu yanlıştır. Festival alanında çalışan hiçkimse vergi vermiyor ve hiçbiri SSK’lı değildir. Yöresel olarak tanıtılan ürünlerin hiçbiri de yöresel değildir. Bundan sonraki festivallerde Çorlu esnafının desteklenmesini istiyoruz. Bu yanlışa bir daha düşülmesini istemiyoruz. Daha önce Çorluspor 1947 adına düzenlenen bir organizasyon vardı. Buna sesimizi çıkarmadık. Çünkü şehrimizin spor kulübü olduğu için ona yardım amaçlı düzenlendi.Çorlu Orion yönetiminin ilçe esnafını korumasını istiyoruz. Önce Çorlu esnafına yer verin, sonra da yer kalırsa şehir dışından gelen esnafa yer verilir. Teşekkür ediyorum ve herkesin bunu dikkate almasını istiyoruz’’ dedi.HABER VİDEOSU

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI