Bugun...
Advert Advert


ÇORLU’DAN BULGARİSTAN’A DOSTLUK KÖPRÜSÜ
Yurt dışında bulunan soydaşlarla kaynaşmak, birlik ve beraberliği güçlendirmek için düzenlenen Çorlu Belediyesi’nin geleneksel iftar yemeklerinde bu yıl da Bulgaristan’daki soydaşlarla bir araya gelindi.

ÇORLU’DAN BULGARİSTAN’A DOSTLUK KÖPRÜSÜ
+ -

Ramazan ayının beşinci ve altıncı günlerinde Bulgaristan’ın Razgrad İli İsperih (Kemallar) İlçesi ile Dobriç (Hacıoğlu Pazarcık) İlinde düzenlenen iftar yemeklerine Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin’in yanı sıra Avrupa Birliği Milletvekili Filiz Hüsmenova, Dobriç Milletvekili Hasan Ademov, Dobriç Belediye Başkanı Yordan Yordanov ve Dobriç Müftüsü Bilyal Darcan ile çok sayıda soydaş katıldı.

Başkan Sarıkurt Soydaşlara Çorlu Halkının Selamlarını İletti

Çorlu Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeklerinde soydaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Sarıkurt, Ramazan ayının İslam âlemindeki önemine ve içinde barındırdığı birleştirici, bütünleştirici ve barışçıl unsurlara dikkat çekerek soydaşlarla Ramazan’ın bereketli sofralarında bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek iftara katılan soydaşlara Çorlu halkının selamlarını iletti.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI