Bugun...
Advert Advert


ÇİSAD’DAN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

ÇİSAD’DAN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET
+ -

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyeleri, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular. Ergene’ye yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğunu belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, “Yeni kurulan bir belediyenin bu kadar kısa sürede gelişmesi hiç kolay değil, Türkiye’de yeni kurulan Belediyeler arasında Ergene Belediyesi örnek gösterilecek bir belediye haline geldi” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, bu güzel düşüncelerinden dolayı Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan’a teşekkürlerini ileterek “Ergene’de amacı sadece ve sadece halkına hizmet etmek olan bir Belediye olarak gece gündüz demeden, mesai gözetmeksizin, yorulmadan halkımızın huzuru ve refahı için çalışıyoruz. Halkımızın yüzündeki mutluluğu görmek bizim ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlıyor. Birinci dönemimizde olduğu gibi ikinci dönemimizde de hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ve yönetim kurulu üyelerine Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nu ve Ergene Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi’ni gezdirerek yapılan bu güzel hizmetler hakkında kendilerine bilgiler verdi. Bu güzel iki büyük hizmetin Türkiye’de 20 yıllık belediyelerde olmadığını belirten Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan, Ergene’de yaşayan insanların bu güzel hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlandıkları için çok şanslı olduklarını belirtti.

Gerçekleşen ziyarette Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Ayan ile yönetim kurulu üyelerine meşhur Velimeşe karpuzu ikram ederken bunun yanı sıra ayrıca Ergene Velimeşespor kulübünün formalarında da hediye etti.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI