Bugun...
Advert Advert


CHP’Lİ VEKİL YÜCEER’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

CHP’Lİ VEKİL YÜCEER’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
+ -
Advert

Kurban Bayramı’na ilişkin bir mesaj yayınlayan Candan Yüceer, “Özünde dayanışma ve hoşgörü olan Kurban Bayramı da toplumsal kucaklaşmanın,  sevginin, dostluğun ortak sembolüdür” dedi. Mesajında sevgi ve hoşgörünün altını çizen Yüceer, “Bizleri bir arada tutan manevi zenginliğimiz bayramlarımız toplumsal birlik ve barışımızın en güzel yansımasıdır. Dayanışma ve ortaklaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı da sevgi, dostluk ve kardeşliğin vücut bulduğu mübarek günlerdir” dedi.  Bu değerleri yoğun olarak yaşadığımız Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu ifade etti.

Kurban Bayramı’nı türlü zorluklar içinde karşıladığımıza değinen Yüceer, “Ne yazık ki bu yıl kurban bayramını hem bölgesel karışıklıklar hem de ekonomik zorluklar içerisinde karşılıyoruz.” dedi. CHP’li Yüceer, “Maalesef  barış ve dayanışma içinde kutlamamız gereken bir bayrama daha bölgemizde yaşanan savaşın, ağırlaşan yoksulluğun ve her alana sirayet eden adaletsizliklerin gölgesi altında giriyoruz“ dedi

Mesajında bayramın  yaşanan tüm zorlukların son bulduğu bir bayram olması temennisinde bulunan Yüceer, “Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acıların son bulduğu, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların olmadığı, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum ” dedi.

Yüceer mesajına vatandaşların bayramına kutlayarak son verirken, “Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm Tekirdağlı hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI