Bugun...
Advert Advert


CHP ÇORLU KADIN KOLLARI'NIN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorlu Kadın Kolları Başkanı, Fatma Erözkan oldu.

CHP ÇORLU KADIN KOLLARI'NIN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU
+ -

Filiz DÖNMEZ-31 Mart Yerel Seçimleri öncesi ön seçim yapılmaması gerekçesiyle CHP İlçe Başkanı Tolga Kerem Dönmezer ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Havva Çolak ve yönetim kurulu üyeleri toplu olarak istifa etmiş, bu istifanın ardından Kadın Kolları Başkanlığı görevine atama yapılmamıştı.  Dün CHP Çorlu İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamayla Kadın Kolları Başkanlığı’na Fatma Erözkan’ın atandığı ve yeni yönetimin kurulunun oluşturulduğu açıklandı.

CHP Çorlu Kadın Kolları Yeni Başkanı Fatma Erözkan olurken Filiz Doğramacıoğlu, Özge Üreden, Gülcan Karaali, Bilhan Bozkurt Güngör, Seher Balaban, Nezahat Koç, Vesile Günay, Nuray Süer, Şefike Koçerdi, Fetiye Taşkın, Emine Taşpınar, Fatma Kurtulmuş, Gönül Ertürk, Emel Çavuş, Aysun Say, Zeynep Nişli ve Gülcan Taşdelen de yönetim kurulu üyesi seçildi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI